Meню

Актуальні запитання

Після призначення пенсії за вислугу років як працівнику освіти я влаштувалась на роботу черговою гуртожитку за основним місцем роботи. Окрім того, в мене є можливість влаштуватись за сумісництвом на 0,25 ставки керівником дитячого творчого гуртка в | Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 07.03.2017

Після призначення пенсії за вислугу років як працівнику освіти я влаштувалась на роботу черговою гуртожитку за основним місцем роботи. Окрім того, в мене є можливість влаштуватись за сумісництвом на 0,25 ставки керівником дитячого творчого гуртка в

 

 

Відповідно до ст. 7 Закону України «Про пенсійне забезпечення» пенсії за вислугу років призначаються при залишенні роботи, яка дає право на цю пенсію.

Отже, якщо особі призначено пенсію за вислугу років відповідно до ст. 55 вказаного Закону і в подальшому така особа працевлаштувалася, незалежно як: чи за основним місцем роботи, чи за сумісництвом на посаду, що дає право на пенсію за вислугу років, - така особа в період роботи не буде мати права на виплату пенсії за вислугу років.

З огляду на викладене вище, в разі влаштування на роботу за сумісництвом на 0,25 ставки керівником гуртка в школі, виплата пенсії за вислугу років буде припинена з дня влаштування на таку роботу. З дня, наступного після звільнення з посади, яка дає право на пенсію за вислугу років, виплата пенсії підлягає поновленню.

 

 


Кількість переглядів: 206