Meню

Актуальні запитання

Працюю на лікарській посаді. В цьому році досягла пенсійного віку. Які умови призначення грошової допомоги при виході на пенсію за віком? | Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 07.03.2017

Працюю на лікарській посаді. В цьому році досягла пенсійного віку. Які умови призначення грошової допомоги при виході на пенсію за віком?

 

 

Особам, які на день досягнення загальновстановленого пенсійного віку працюють на лікарських посадах в закладах та установах державної або комунальної форми власності і мають страховий стаж (для чоловіків - 35 років, для жінок - 30 років) на таких посадах, при призначенні пенсії за віком виплачується грошова допомога, яка не підлягає оподаткуванню, у розмірі їх десяти місячних пенсій станом на день її призначення. Така допомога виплачується за умови, що особа до цього не отримувала будь-яку пенсію.           

Право на призначення грошової допомоги мають також особи, які працюють та набули необхідний стаж на певних посадах в сфері освіти чи соціального забезпечення.

 

 


Кількість переглядів: 177