Meню

Актуальні запитання

Я втратила обох батьків і залишилась круглою сиротою. В 2017 році я закінчу навчання в університеті. Чи маю я право на одержання пенсії по втраті годувальника після завершення навчання і до якого віку? | Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 07.03.2017

Я втратила обох батьків і залишилась круглою сиротою. В 2017 році я закінчу навчання в університеті. Чи маю я право на одержання пенсії по втраті годувальника після завершення навчання і до якого віку?

 

 

За нормами статті 36 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” дітям-сиротам пенсія у зв’язку з втратою годувальника, за наявності права на неї, призначається до досягнення ними 23 років незалежно від того, навчаються вони чи ні. Отже, якщо Ви втратили обох батьків і не досягли 23 років, пенсія Вам буде виплачуватись до досягнення 23 років незалежно від факту навчання.

 

 


Кількість переглядів: 69