Meню

Актуальні запитання

Мій чоловік інвалід ІІІ групи внаслідок нещасного випадку на виробництві. Після призначення пенсії по інвалідності більше не працював. Чи буде період перебування на інвалідності зараховано до його страхового стажу при призначенні пенсії за віком? | Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 07.03.2017

Мій чоловік інвалід ІІІ групи внаслідок нещасного випадку на виробництві. Після призначення пенсії по інвалідності більше не працював. Чи буде період перебування на інвалідності зараховано до його страхового стажу при призначенні пенсії за віком?

 

 

Так, статтею 24 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» передбачено, що час перебування на інвалідності у зв’язку із нещасним випадком на виробництві або професійним захворюванням зараховується до страхового стажу для призначення пенсії за віком, а також до страхового стажу роботи зі шкідливими умовами, який дає право на призначення пенсії на пільгових умовах і в пільгових розмірах.

Період перебування на інвалідності у зв’язку із нещасним випадком на виробництві або професійним захворюванням підтверджується випискою з акту огляду медико-соціальної експертної комісії.

 

 


Кількість переглядів: 213