Meню

Актуальні запитання

В червні 2014 року закінчую навчання у професійно-технічному училищі. На даний час отримую пенсію у зв’язку з втратою годувальника. Чи виплатять мені пенсію за липень-серпень цього року? | Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 20.05.2015

В червні 2014 року закінчую навчання у професійно-технічному училищі. На даний час отримую пенсію у зв’язку з втратою годувальника. Чи виплатять мені пенсію за липень-серпень цього року?

 

  З 1 липня 2013 року набрав чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законів України щодо призначення та індексації пенсії”, яким внесено зміни до ст.36 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”. А саме, непрацездатні діти померлого годувальника мають змогу отримувати пенсію у зв’язку з втратою годувальника і в період між завершенням навчання на денній формі в одному із загальноосвітніх навчальних закладів, а також професійно-технічних, вищих навчальних закладах та вступом до іншого навчального закладу або у період між завершенням навчання за одним освітньо-кваліфікаційним рівнем та продовженням навчання за іншим за умови, що такий період не перевищує чотирьох місяців.

Отже, якщо по закінченні  навчання у професійно-технічному навчальному закладі запитувач не буде продовжувати навчання в іншому навчальному закладі, то пенсія за липень-серпень не виплачуватиметься.

 

 


Кількість переглядів: 47