Meню

Актуальні запитання

Отримую «військову» пенсію за 27 років вислуги в міліції, з них календарної вислуги – 22 роки. У теперішній час проходжу службу по мобілізації. Чи матиму право на перерахунок пенсії з урахуванням нової вислуги років? | Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 08.07.2015

Отримую «військову» пенсію за 27 років вислуги в міліції, з них календарної вислуги – 22 роки. У теперішній час проходжу службу по мобілізації. Чи матиму право на перерахунок пенсії з урахуванням нової вислуги років?

 

 

Згідно з п. а ст. 12 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», в редакції, що діє з 01.10.2011, тобто, після проведення пенсійної реформи, право на пенсію за вислугу років визначається в залежності від дати звільнення зі служби та наявності необхідної на цю дату вислуги. Звільненим по 30.09.2011 достатньо було 20 років загальної вислуги. На сьогодні право на призначення пенсії за вислугу років мають особи, які на день звільнення мають вислуги  22 календарних роки і більше. Звільненим з 01.10.2015 по 30.09.2016  необхідно буде мати  22 календарних роки та шість місяців і більше.  

За дотримання цієї умови після звільнення зі служби, Ви матимете право на перерахунок пенсії з урахуванням  вислуги років та грошового  забезпечення  після  повторного прийняття на службу.  Для цього необхідно буде звернутися до уповноваженого органу силового міністерства (відомства), де Ви проходите службу.

При цьому, відповідно до ст. 2 згаданого вище Закону, якщо новий розмір пенсії пенсіонерів із числа військовослужбовців та осіб, які отримують пенсію за цим Законом, що були призвані на військову службу під час мобілізації на особливий період, буде нижчим за розмір, який вони  отримували до повторного прийняття їх на  службу,  виплата їм  пенсій  здійснюється  у  розмірі,  який  вони отримували  до  призову або  прийняття на службу  у  зв’язку з мобілізацією,  на  особливий  період.

Scype-ім’я управління – voenpens.chernivtsy

Телефон Контактного центру – 51-83-01

Мобільні телефони – (098) 671-65-83, (050) 98-761-39

 

 


Кількість переглядів: 150