Meню

Актуальні запитання

Я з 1976 року працювала вихователем в дошкільному закладі, з 1998 року працюю в Будинку школяра на посаді педагога-організатора, а з 2011 року – методистом Будинку дитячої та юнацької творчості. Чи зарахують ці періоди роботи в стаж, який дає право н | Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 03.07.2015

Я з 1976 року працювала вихователем в дошкільному закладі, з 1998 року працюю в Будинку школяра на посаді педагога-організатора, а з 2011 року – методистом Будинку дитячої та юнацької творчості. Чи зарахують ці періоди роботи в стаж, який дає право н

 

 

Постановою Кабінету Міністрів України № 909 від 04.11.1993  затверджено перелік закладів і установ освіти, охорони здоров’я та соціального захисту і посад,  робота на яких  дає право на пенсію за вислугу років (далі – Перелік).

Переліком передбачені, зокрема, вихователі, які працюють в дошкільних навчальних закладах всіх типів. Таким чином, період роботи на посаді вихователя в дошкільному навчальному закладі зараховується до стажу, що дає право на пенсію за вислугу років.

Будинок школяра й Будинок дитячої та юнацької творчості належать до позашкільних навчальних закладів, однак періоди роботи на посадах «педагог-організатор» та «методист» до стажу, що дає право на пенсію за вислугу років не зараховуються, оскільки дані посади не передбачені Переліком.

 

 


Кількість переглядів: 155