Meню

Актуальні запитання

Особа одержує пенсію за віком відповідно до Закону України “Про державну службу”, працює на науковій посаді. Чи буде відноситись дана робота до інших посад? | Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 21.05.2015

Особа одержує пенсію за віком відповідно до Закону України “Про державну службу”, працює на науковій посаді. Чи буде відноситись дана робота до інших посад?

 

Статтею 37 Закону України “Про державну службу” (в редакції з 1 квітня 2015 року) чітко визначено, під час роботи на яких посадах пенсія, призначена відповідно до цієї статті, не виплачуватиметься. Зважаючи на те, що час роботи особи на посаді, яка дає право на призначення пенсії відповідно до статті 24 Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність”, вказаною нормою не зазначено, під час застосування особливого порядку виплати пенсії роботу на науковій посаді слід розцінювати, як роботу на інших посадах.

 

 


Кількість переглядів: 126