Meню

Актуальні запитання

Я безробітний, перебуваю на обліку в службі зайнятості. Чи зарахують мені цей період до страхового стажу при призначенні пенсії? | Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 21.05.2015

Я безробітний, перебуваю на обліку в службі зайнятості. Чи зарахують мені цей період до страхового стажу при призначенні пенсії?

 

Відповідно до п.1 ст.24 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” період, протягом якого особа, яка підлягала загальнообов’язковому державному страхуванню на випадок безробіття, отримувала допомогу по безробіттю ( крім одноразової її виплати для організації підприємницької діяльності) та матеріальну допомогу у період професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації, зараховується до страхового стажу.

 

 


Кількість переглядів: 57