Meню

Актуальні запитання

Я втратила обох батьків і залишилась круглою сиротою. В 2013 році я закінчила навчання в університеті. Нещодавно мені виповнилось 22 роки. Чи маю я право на одержання пенсії по втраті годувальника і до якого віку. | Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 21.05.2015

Я втратила обох батьків і залишилась круглою сиротою. В 2013 році я закінчила навчання в університеті. Нещодавно мені виповнилось 22 роки. Чи маю я право на одержання пенсії по втраті годувальника і до якого віку.

 

За нормами статті 36 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” пенсія дітям у зв’язку з втратою годувальника призначається за наявності в годувальника на день смерті необхідного страхового стажу, визначеного ст. 32 цього Закону в залежності від віку померлого.

Дітям-сиротам пенсії призначаються до досягнення ними 23 років незалежно від того, навчаються вони чи ні. Отже, якщо Ви втратили обох батьків і не досягли 23 років пенсія Вам буде виплачуватись до досягнення 23 років незалежно від факту навчання.

 

 


Кількість переглядів: 167