Meню

Актуальні запитання

Чи зараховується до стажу період перебування в центрі зайнятості? | Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 21.05.2015

Чи зараховується до стажу період перебування в центрі зайнятості?

 

Відповідно до ст. 24 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" період, протягом якого особа, яка підлягала загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню на випадок безробіття, отримувала допомогу по безробіттю (крім одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності) та матеріальну допомогу у період професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації, включається до страхового стажу.

 

 


Кількість переглядів: 138