Meню

Актуальні запитання

У 2014 році мені призначена пенсія відповідно до ЗУ "Про державну службу". Після цього я продовжував працювати та був переведений на вищу посаду. Чи маю я право звернутись за призначенням пенсії відповідно до ЗУ «Про державну службу» з нової посади? | Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 14.03.2018

У 2014 році мені призначена пенсія відповідно до ЗУ "Про державну службу". Після цього я продовжував працювати та був переведений на вищу посаду. Чи маю я право звернутись за призначенням пенсії відповідно до ЗУ «Про державну службу» з нової посади?

 

 

Зі вступом у дію 1 травня 2016 р. Закону України «Про державну службу» №889–VІІІ від 10.12.2015 Закон України "Про державну службу" № 3723-ХІІ від 16.12.1993  втратив чинність, окрім статті 37, що застосовується до осіб, зазначених у пунктах 10 і 12 Прикінцевих та перехідних положень нового Закону.

Умови призначення пенсій державним службовцям визначені Порядком призначення пенсій деяким категоріям осіб, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 14.09.2016 № 622. Цей документ передбачає право на призначення пенсії державного службовця на умовах Закону №889–VІІІ для осіб, яким, зокрема, не призначалася пенсія відповідно до Закону України "Про державну службу" № 3723-ХІІ від 16.12.1993, що діяв до 01.05.2016.

Отже, оскільки Вам призначено пенсію державного службовця відповідно до Закону України "Про державну службу" № 3723-ХІІ від 16.12.1993, підстави для призначення пенсії в рамках дії нового Закону відсутні.

Ольга Бойко, заступник начальника відділу методології та організації роботи із застосування пенсійного  законодавства управління застосування пенсійного законодавства Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області 

 

 


Кількість переглядів: 139