Meню

Актуальні запитання

Чи потрібно для призначення одноразової грошової допомоги звільнятися з посади вчителя, яка дає право на цю допомогу? | Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 21.05.2015

Чи потрібно для призначення одноразової грошової допомоги звільнятися з посади вчителя, яка дає право на цю допомогу?

 

Однією з основних умов призначення грошової допомоги при призначенні пенсії за віком є факт роботи на момент досягнення пенсійного віку в закладах та установах державної або комунальної форми власності на посадах, робота на яких дає право на призначення пенсії за вислугу років відповідно до пункту "е" статті 55 Закону України "Про пенсійне забезпечення". Звертаємо увагу, що зазначена допомога виплачується при призначенні пенсії за віком особам, які до цього не отримували будь-яку пенсію та мають страховий стаж чоловіки 35 років, жінки 30 років на посадах та в закладах, визначених постановою Кабінету Міністрів України. Отже, для призначення грошової допомоги, не потрібно звільнятися з посади, що дає право на її призначення.

 

 


Кількість переглядів: 60