Meню

Актуальні запитання

"Мені призначено пенсію на спеціальних умовах, але я продовжую працювати на державній службі. Яким чином у зв’язку зі змінами, запровадженими пенсійною реформою, виплачуватимуться пенсії працюючим пенсіонерам?" | Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 09.11.2017

"Мені призначено пенсію на спеціальних умовах, але я продовжую працювати на державній службі. Яким чином у зв’язку зі змінами, запровадженими пенсійною реформою, виплачуватимуться пенсії працюючим пенсіонерам?"

 

З 1 жовтня скасовано особливий порядок виплати пенсій працюючим пенсіонерам, який раніше обмежував виплату їхніх пенсій розміром 85 %. Уже з жовтня ці виплати здійснюються у повному обсязі.

У випадку, якщо особа, якій призначено пенсію на спеціальних умовах після 01.10.2011 (після реформи 2011 року) продовжує працювати на посадах державної служби або на посадах, передбачених законами України «Про прокуратуру», «Про судоустрій і статус суддів», з 1 жовтня 2017 року у період такої роботи пенсія виплачується у розмірі, обчисленому відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування». У призначеному розмірі пенсія виплачуватиметься після звільнення з роботи. Це не стосується осіб з інвалідністю I та II груп, інвалідів війни III групи, учасників бойових дій, окремих категорій членів сімей загиблих.

         Якщо особі призначено пенсію до 01.10.2011 на умовах законів України «Про державну службу», «Про прокуратуру», «Про статус народного депутата України», «Про наукову і науково-технічну діяльність», з 1 жовтня 2017 року в період роботи пенсія виплачується у розмірі, що був встановлений відповідним законом. В такому ж порядку поновлюється пенсія працюючим пенсіонерам у період роботи на інших посадах.

 

 


Кількість переглядів: 280