Meню

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Шановні відвідувачі Веб-сайту.

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області приймає до розгляду електронні звернення, що стосуються пенсійного забезпечення, персоніфікованого обліку, сплати внесків, від пенсіонерів, застрахованих осіб та страхувальників, які знаходяться на обліку в управліннях Пенсійного фонду України в Чернівецькій області із врахуванням вимог Закону України "Про звернення громадян".

Відповідно до:

- статті 5 Закону України "Про звернення громадян" у зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним.

- статті 8 Закону України "Про звернення громадян" письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає.

Прізвище*
Ім'я*
По батькові
Контакний телефон*
Поштова адреса*
E-mail*
Тема звернення*
Текст звернення*
*
Введіть код з картинки
(щоб обновити картинку натисніть на ній)
* Відмічені поля обов'язкові для заповнювання.