Новини
05.06.2015
Провели засідання «круглого столу» з податковою інспекцією

 

В управлінні Пенсійного фонду України в Кіцманському районі проведено засідання «круглого столу» на тему: «Плідна співпраця – позитивний результат», на яке було запрошено представників Кіцманської об’єднаної державної податкової інспекції.

Начальник відділу надходження, прогнозування платежів та обліку застрахованих осіб Ольга Білоусяк представила на обговорення ряд питань, зокрема, щодо узгодження спільних дій в частині отримання максимально необхідної інформації в розрізі застрахованих осіб для проведення всебічного аналізу та подальшого контролю за повнотою проведення страхувальниками змін по застрахованих особах за результатами перевірок територіальних органів Головного управління ДФС в Чернівецькій області; коректного та своєчасного занесення корегуючих та скасовуючих форм місячної звітності; усунення причин, що призвели до відсутності в  індивідуальних відомостях про застрахованих осіб позначки про сплату внесків та інше.

Не залишено  поза увагою і питання щодо змін у пенсійному законодавстві та основних положень проекту закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій», про що доповів начальник управління Петро Лумей.

Учасники заходу окреслили спільні шляхи співпраці для досягнення позитивного результату. По закінченню «круглого столу» були прийнятті рекомендації та пропозиції.

 

Тетяна Шемчук, перший заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Кіцманському районі


ГУ ПФУ в Чернівецькій області, 2014 рр.