Новини
05.06.2015
Роз’яснюємо мету запровадження накопичувальної системи

 

Начальник відділу надходження, прогнозування платежів та обліку застрахованих осіб управління Пенсійного фонду України в Путильському районі Євгеній Козар провів зустріч з працівниками відділу культури Путильської районної державної адміністрації.

Розповів про необхідність запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій в тих соціально - демографічних умовах, які склались в країні. Акцентував на призначенні всіх видів пенсій за нормами єдиного закону та скасуванні спеціальних пенсій (крім військових), встановленні соціальної справедливості у солідарній системі, запровадженні професійної пенсійної системи для окремих категорій професій, розвитку недержавного пенсійного забезпечення. Наголосив, що обов’язковому страхуванню підлягатимуть особи до 35 років, а особи віком від 36 до 55 років участь у накопичувальній системі прийматимуть на добровільних засадах.

 

Світлана Воробець, головний спеціаліст з організаційно-інформаційної роботи управління Пенсійного фонду України в Путильському районі


ГУ ПФУ в Чернівецькій області, 2014 рр.