Новини
05.06.2015
Пенсійна установа Кельменеччини радо відкриває двері для школярів різного віку

 

З настанням літніх шкільних канікул в управлінні Пенсійного фонду України в Кельменецькому районі особливо людно. Для школярів та їх педагогів оголошено Дні відкритих дверей. Щодня сюди приходять як діти працівників управління, так і їх друзі – однолітки. Для дітей молодшого шкільного віку організовуються конкурси малюнку. Діти з цікавістю слухають розповіді про опіку над старенькими людьми, сиротами та дітьми – інвалідами. З дитячою простотою і щирістю розповідають про те, чим займаються на пенсії їхні дідусі і бабусі, про знайомих хлопчиків та дівчаток з фізичними вадами, а потім із натхненням відображають свою уяву на папері.

Старшокласникам пропонуємо практично ознайомлюватися з різним програмним забезпеченням, спостерігати за процесом обробки пенсійної документації, скануванням документів для виготовлення пенсійних посвідчень, обслуговуванням громадян дистанційно.

Такі заходи -  справжнє свято: з розповідями, зі сміхом, допитливими поглядами, кумедними відповідями. Корисний урок отримують діти - дізнаються нового про податки, державні принципи соціальної справедливості, принципи моралі… Корисний урок отримують і дорослі - щирість, повага, уважність, любов, простота у спілкуванні – це ті якості, які живуть у чистих дитячих серцях, і яких на жаль інколи бракує дорослим.

 

Анжеліка Каралаш, головний спеціаліст з організаційно – інформаційної роботи управління Пенсійного фонду України в Кельменецькому районі


ГУ ПФУ в Чернівецькій області, 2014 рр.