Новини
05.06.2015
Шукаємо шляхи підвищення якості обслуговування громадян

 

Фахівці головного управління провели навчання з працівниками структурних підрозділів пенсійного забезпечення управління Пенсійного фонду України в Кіцманському районі. Під час зустрічі надано методичну,  роз’яснювальну та практичну допомогу з питань, які найчастіше виникають при призначенні і перерахунках пенсій. 

Начальник відділу спеціальних пенсій Московчук Г. А. особливу увагу зосередила на тонкощах призначення того чи іншого виду пільгових пенсій громадянам, які працювали в шкідливих та важких умовах праці, з посиланням на відповідні нормативно-правові документи. Крім того, наголосила, що з 01.06.2015 не призначаються та не перераховуються пенсії за спеціальними законами, крім науковців та військовослужбовців. Начальник відділу з питань виплати пенсій Фіногєєва Р. В. під час виступу розповіла про деякі тонкощі щодо виплати пенсій, допомог на поховання, недоотриманих коштів пенсій, виплати пенсій особам, які перебувають на повному державному утриманні. Головним спеціалістом відділу з питань призначення пенсій та методичної роботи Кібзій Л. Г. проведено практичне навчання щодо реалізації права громадян на призначення, перерахунок пенсій за допомогою програмного комплексу АСОПД-КОМТЕХ-W.

Працівники управління Пенсійного фонду України в Кіцманському районі мали нагоду отримати консультацію з питань пенсійного забезпечення, які на даний час розглядаються в управлінні.

 

Яна Кордубан, начальник управління пенсійного забезпечення головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області


ГУ ПФУ в Чернівецькій області, 2014 рр.