Новини
05.06.2015
Засідання «круглого столу» з соціальними партнерами в місті Герца

 

Заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Герцаївському районі Олена Константинвзяла участь у засіданні «круглого столу» із соціальними партнерами – представниками районної ветеранської організації та територіального центру соціального обслуговування.

Представник пенсійної служби надала роз’яснення щодо пенсійного забезпечення, зокрема, про призначення пенсій різних видів, перелік документів для призначення пенсій. Наголосила на перевагах легальної зайнятості та необхідності дотримання законодавства про працю. Ознайомила присутніх із останніми змінами в пенсійному законодавстві та аспектами впровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного соціального страхування і єдиних принципів нарахування пенсії.

Учасники зустрічі висловили підтримку новацій у реформуванні пенсійної системи в цілому, оскільки, на їх думку, це впровадження дасть змогу кожному подбати про свою пенсію особисто.

О. Константин зазначила, що Пенсійний фонд тримає руку на пульсі сучасних технологій і дає можливість громадянам оперативного доступу до інформації через веб-портал електронних послуг, отримання роз’яснень з питань пенсійного забезпечення в режимі Skype-зв’язку. Інформувала про порядок реєстрації на веб-порталі та роздала роз’яснювальні матеріали.

 

Маріанна Акірі, головний спеціаліст з організаційно–інформаційної роботи управління Пенсійного фонду України в Герцаївському районі 


ГУ ПФУ в Чернівецькій області, 2014 рр.