Новини
05.06.2015
Питання погашення боргів розглянуто на колегії Кіцманської РДА

 

На розширеному черговому засіданні колегії Кіцманської районної державної адміністрації заслухано питання щодо погашення заборгованості з платежів до бюджету Пенсійного фонду України, з метою донесення до окремих служб району, за участю голів місцевих рад району, директорів загальноосвітніх навчальних закладів, завідувачів дитячих дошкільних установ, директорів шкіл естетичного виховання, директорів клубних закладів, соціальних працівників, керівників районних організацій та установ.

Пенсійниками зазначено, що для забезпечення використання усіх наявних шляхів щодо скорочення заборгованості та збільшення надходження доходів до роботи з боржниками залучаються органи місцевої влади та самоврядування, правоохоронні органи. З їх допомогою забезпечується посилення персональної відповідальності посадових осіб за факти несплати страхових внесків, невідшкодування витрат на виплату і доставку пільгових пенсій. Акцентовано на необхідності подальшої плідної співпраці усіх органів і служб району в частині погашення боргів до бюджету Фонду з метою забезпечення своєчасності і повноти виплати пенсій.

Колегією вказано на неефективну роботу органу державної виконавчої служби району щодо стягнень за виконавчими документами та привернуто увагу до «контингенту» боржників.

 

Тетяна Шемчук, перший заступник начальника Управління Пенсійного фонду України в Кіцманському районі


ГУ ПФУ в Чернівецькій області, 2014 рр.