Новини
05.06.2015
Про новації реформування пенсійної системи – на колегії районної державної адміністрації

 

Начальник управління Пенсійного фонду України в Глибоцькому районі Іван Крецу на колегії районної державної адміністрації доповів про хід виконання Законів України «Про звернення громадян» та «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

Завдання щодо наповнення бюджету Пенсійного фонду та питання погашення заборгованості, підвищення якості та оперативності обслуговування громадян залишаються одними з найактуальніших питань в діяльності управління, - наголосив І.Крецу.

Посадовець повідомив про новації в пенсійному законодавстві, передбачені законопроектом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій». Зазначив, що кожен громадянин матиме можливість самостійно подбати про свою старість, впродовж трудової діяльності заощаджуючи кошти на власному пенсійному рахунку.

Також нагадав про можливість отримання консультацій з питань пенсійного забезпечення в режимі Skype-зв’язку, «гарячої телефонної лінії» та через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

 

Галина Рожка, головний спеціаліст з організаційно-інформаційної роботи управління Пенсійного фонду України в Глибоцькому районі


ГУ ПФУ в Чернівецькій області, 2014 рр.