Новини
05.06.2015
До уваги пенсіонерів, які переселилися з Донецької і Луганської областей та Автономної Республіки Крим і м. Севастополь

 

Пенсіонерам, які переселилися з Донецької і Луганської областей та Автономної Республіки Крим і м. Севастополь на територію Чернівецької області, для здійснення виплати пенсій за фактичним місцем проживання, необхідно звернутися до територіального управління Пенсійного фонду області, де пенсіонер фактично перебуває (проживає) та надати заяву про запит пенсійної справи і довідку про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, видану відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 509.

Зазначену вище довідку можна отримати в органах соціального захисту населення за місцем проживання пенсіонера, зареєструвавшись в Єдиній інформаційній базі даних про взятих на облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції.

До заяви, поданої до органів Пенсійного фонду України, додаються копії документів, що посвідчують особу пенсіонера (паспорту та пенсійного посвідчення).

Пенсію за місцем фактичного перебування (проживання) можливо отримувати через підприємство поштового зв’язку або через обрану банківську установу, з якою органом Фонду укладено відповідний договір.

 

Олена Буга, заступник начальника управління пенсійного забезпечення – начальник відділу з питань призначення пенсій та методичної роботи головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області


ГУ ПФУ в Чернівецькій області, 2014 рр.