Новини
03.06.2015
Проведено навчання про запобігання корупції

 

Cемінар-навчання на тему: “Зміни в антикорупційному законодавстві” проведено в управлінні Пенсійного фонду України в Сторожинецькому районі. Основні вимоги сучасного антикорупційного законодавства та порядок дій у разі виникнення корупційних загроз – на цих питаннях зроблено основний акцент головним спеціалістом по роботі з персоналом управління Юлією Войтевич у зв’зку із введенням в дію Закону України «Про запобігання корупції».

Фахівець ознайомила державних службовців із новаціями в законодавстві в частині запобігання корупційним проявам та виконання своїх обов’язків, встановлення обмежень щодо використання службових повноважень чи свого становища. Освітила питання створення Національного агентства з питань запобігання корупції. Наголосила на основних нормах, які зобов'язують державних службовців бути відповідальними та чесними перед громадськістю, правилах етичної поведінки. Акцентувала на встановлених обмеженнях щодо використання службового становища, одержання подарунків (пожертв), щодо спільної роботи близьких осіб. Особливу увагу слухачів семінару зосередила на порядку запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

 

Марина Тютюнник, головний спеціаліст з організаційно-інформаційної роботи управління Пенсійного фонду України в Сторожинецькому районі


ГУ ПФУ в Чернівецькій області, 2014 рр.