Новини
03.06.2015
Про переваги легальної зайнятості – під час флешмобу

 

Увагу відвідувачів районного центру зайнятості привернув флешмоб «Зарплата в «конверті» – втрачена пенсія», проведений працівниками управління Пенсійного фонду України у Глибоцькому районі.

Працівники управління тематичними плакатами привернули увагу громадян на переваги отримання легальних доходів та оформлення трудових відносин. Акцентували, що отримувач "тіньових" коштів позбавлений права з оплати тимчасової непрацездатності, включаючи догляд за хворою дитиною, допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами, допомоги по безробіттю у випадку втрати роботи, по інвалідності та інших випадках, передбачених законодавством.

Присутнім роздано тематичні флаєри, запропоновано зареєструватися та скористатися послугами веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду для того, щоб застраховані особи отримали змогу контролювати своїх роботодавців, а пенсіонери – отримати відомості з власної пенсійної справи.

 

Галина Рожка, головний спеціаліст з  організаційно інформаційної роботи управління Пенсійного фонду України в Глибоцькому районі


ГУ ПФУ в Чернівецькій області, 2014 рр.