Новини
03.06.2015
З роз’ясненням пенсійного законодавства – до жителів сіл Нижні Станівці та Брусенки

 

Заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Кіцманському районі Борис Білан та головний спеціаліст відділу пенсійного забезпечення з питань обробки пенсійної документації Інна Свято провели «День Пенсійного фонду» у селах Нижні Станівці та Брусенки.

Фахівці пенсійної служби надали роз’яснення про порядок призначення пенсій різних видів та їх перерахунок, перелік документів для призначення пенсії, проведення перерахунку пенсії з урахуванням стажу та заробітної плати працюючим пенсіонерам. Майбутнім пенсіонерам наголосили на залежності розміру пенсійних виплат від тривалості страхового стажу та розміру заробітної плати, з якої сплачено страхові внески. Зауважили, що тіньовий спосіб трудових доходів призводить до втрати соціальних гарантій найманих працівників, зокрема права на пенсійне забезпечення в майбутньому.

Під час зустрічей з працівниками виконкому сільської ради, трудовим колективом поштового відділення, дитячого дошкільного та загальноосвітнього навчального закладів представники пенсійної служби проінформували про стан фінансування пенсійних виплат, окреслили перспективи розвитку накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та впровадження єдиних принципів нарахування пенсії, звернули увагу присутніх на зміни у порядку виплати пенсій працюючим пенсіонерам, умов призначення пенсій на пільгових умовах та за вислугу років, надали відповіді на поставлені запитання.

Громадян поінформовано про можливість отримання консультацій з питань пенсійного забезпечення за допомогою телефону «гарячої лінії» та в режимі Скайп-зв’язку.

 

Ірина Димуряк, головний спеціаліст з діловодства загального відділу управління Пенсійного фонду України у Кіцманському районі


ГУ ПФУ в Чернівецькій області, 2014 рр.