Новини
03.06.2015
Про реформування пенсійної системи – на сесії районної ради

 

На Хотинщині триває обговорення законопроекту щодо подальшого реформування пенсійної системи, зокрема проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій». Майже щодня керівництво та спеціалісти Фонду приділяють увагу різним категоріям громадян під час зустрічей з метою роз’яснення змін та новацій на пенсійному законодавчому полі. З цього приводу начальник управління Пенсійного фонду України в Хотинському районі Віталій Кузик інформував присутніх  на сесії Хотинської районної ради.

Особливий інтерес викликала інформація щодо накопичувальної системи та єдиних принципів нарахування пенсій, адже вони розраховані в першу чергу на молоде покоління. Очільник пенсійної служби звернув увагу на те, що запровадження накопичувальної системи дасть можливість кожному громадянину формувати своє пенсійне майбутнє. Ця система стане в майбутньому одним із важливих факторів у вирішенні проблем легалізації заробітної плати, яка є визначальною у призначенні пенсії.

Також, користуючись нагодою, що на сесії були присутні учасники АТО, В.Кузик поінформував щодо їх пенсійного забезпечення та надав відповіді на численні запитання.

 

Людмила Дудка, головний спеціаліст з діловодства загального відділу управління Пенсійного фонду України в Хотинському районі


ГУ ПФУ в Чернівецькій області, 2014 рр.