Новини
03.06.2015
Питання погашення заборгованості – завжди на порядку денному

 

Начальник управління Пенсійного фонду України в Новоселицькому районі Анатолій Процюк та завідувач юридичного сектору Андрій Паскар провели робочий виїзд у село Динівці до керівника сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Динівці» Петра Буздугана.

Під час зустрічі обговорено питання щодо можливості реальних перспектив погашення заборгованості по відшкодуванню пільгових пенсій до бюджету Фонду у травні та в подальшому до повного її погашення. До відома боржника доведено розмір боргу з відшкодування витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах та проведено інформаційно – роз’яснювальну роботу щодо наслідків платіжних порушень.

Загалом протягом місяця проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з дев’ятьма боржниками з відшкодування витрат на виплату та доставку пільгових пенсій та зі сплати страхових внесків, у результаті якої на погашення боргу надійшло 29,87 тис.грн.

 

Альвіна Поштаріца, головний спеціаліст з організаційно – інформаційної роботи управління Пенсійного фонду України в Новоселицькому районі


ГУ ПФУ в Чернівецькій області, 2014 рр.