Новини
02.06.2015
Органами Пенсійного фонду в області забезпечено виконання завдань з надходження коштів

 

З метою здійснення своєчасних виплат пенсіонерам органами Пенсійного фонду України в області вживаються заходи, спрямовані на забезпечення надходжень власних доходів до бюджету Фонду.

За січень-травень 2015 року до бюджету Пенсійного фонду мобілізовано власних доходів у сумі 723,3 млн.грн., або більше, ніж за відповідний період 2014 року на 62,8 млн.грн. (9,5%) та планового завдання - на 18,6 млн.грн. (2,6%).

Для забезпечення захисту прав застрахованих осіб та надходжень до бюджету Пенсійного фонду, вживалися заходи, спрямовані на роботу з платниками щодо погашення заборгованості з платежів та інформування органів влади і контролюючих органів щодо мінімізації роботодавцями заробітної плати найманим працівникам. Завдяки проведеній роботі у співпраці з органами влади, соціальними партнерами, територіальними органами Державної виконавчої служби вдалося досягти скорочення заборгованості зі сплати страхових внесків порівняно з початком року на 15,2%, в тому числі недоїмки – 6,9%. 

 

Управління надходження, прогнозування платежів, обліку застрахованих осіб та контрольно-перевірочної роботи головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області


ГУ ПФУ в Чернівецькій області, 2014 рр.