Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області
    На головну   |   Контакти   |    Мапа сайту         

    Вівторок, 19 червня, 2018 року

збільшити розмір шрифта 100% розмір шрифта зменшити розмір шрифта         Поставити запитання  |  Залишити відгуки або пропозиції 

Актуальні запитання
Особа одержує пенсію за віком відповідно до Закону України “Про державну службу”, працює на науковій посаді. Чи буде відноситись дана робота до інших посад?
Які документи мають надавати працюючі особи для уточнення характеру та періоду роботи після 1 квітня 2015 року?
Особа отримує пенсію, призначену відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, станом на 1 квітня 2015 року працює за договором цивільно-правового характеру (має право на індексацію пенсії). Розмір призначеної пенсії становить 1400 грн., розмір пенсії з індексацією – 1579,36 грн., тобто більше ніж 150% прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність. Як буде виплачуватись у даному випадку пенсія?
Гр. М. отримує пенсію за віком відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» та продовжує працювати на посаді державного службовця. У липні 2015 року набуде право на перерахунок пенсії відповідно до ч.4 ст.42 зазначеного закону. Чи матиме право особа на перерахунок пенсії?
Пенсіонер з 01.04.2014 працює на посаді державного службовця. З 28.04.2014 увільнений від роботи в зв’язку з призовом на військову службу під час мобілізації зі збереженням місця роботи, посади і середнього заробітку на особливий період, але не більше одного року. Чи буде припинено виплату пенсії з 01.04.2015 ?
Пенсіонер є інвалідом ІІ групи і працює на посаді, що відноситься до державної служби в органах доходів і зборів.
Громадянину С., 1945 року народження, призначена пенсія у зв'язку з втратою годувальника за померлу дружину відповідно до Закону України “Про державну службу”. Працює на посаді журналіста комунального засобу масової інформації. В якому розмірі буде виплачуватися пенсія з 1 квітня 2015 року?
Змінено редакцію частини третьої статті 42 Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування”.
Чи слід вважати працюючим пенсіонера, який перебуває на обліку в службі зайнятості з виплатою чи без виплати допомоги по безробіттю?
В якому порядку буде проводитись сплата податку на доходи фізичних осіб і військового збору по пенсіях працюючих пенсіонерів з 1 квітня 2015 року?
Особа отримує пенсію за віком, призначену відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” в розмірі 1600 грн. В якому розмірі буде виплачуватись пенсія з 1 квітня 2015 року в період роботи приватним підприємцем?
Особа отримує пенсію, призначену відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”. Як з 01.04.2015 буде проводитися їй виплата в період роботи юристом у приватній фірмі?
Особі призначено пенсію відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, вона працює на посаді державного службовця. Чи буде припинено виплату пенсії, у зв’язку зі змінами, внесеними до законодавства з 1 квітня 2015 року?
З квітня 2011 року особа отримує пенсію, призначену відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність”. По даний час продовжує працювати на науковій посаді на умовах контракту. Як буде виплачуватися пенсія з 1 квітня 2015 року?
Пенсіонер працює на умовах цивільно-правового договору. Чи буде виплачуватися пенсія у період отримання доходу за виконану роботу?
Чи виплачується пенсія, призначена відповідно до Закону України «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів», у період роботи на посаді журналіста державного/комунального засобу масової інформації.
З яких строків поновлюється виплата пенсії після звільнення з роботи або змінюється порядок її виплати після звільнення з посади.
Який порядок здійснення перерахунку пенсії з урахуванням стажу, набутого після її призначення. Чи залежить це від перерв у роботі?
Який розмір підвищення встановлено для членів сімей загиблих військовослужбовців?
Чи враховується в подвійному розмірі період перебування у відпустці по догляду за малолітньою дитиною до стажу, що дає право на пенсію за вислугу років, за умови, якщо весь час працюю медичною сестрою в інфекційному відділенні?
В 2002-2006 роках я навчався, в 2007-2008 роках проходив військову службу. Чи будуть зараховані ці періоди до страхового стажу?
Чи можливо призначити пенсію жінці у зв’язку з втратою годувальника, якщо на день смерті чоловіка вона була з ним розлучена, однак здійснює догляд за спільною дитиною, якій ще не виповнилося 8 років?
Мій чоловік отримував пенсію за віком до дня смерті ( до 2014р.).Чи обов’язково в разі переходу на пенсію у зв’язку з втратою годувальника подавати довідки про його заробітну плату?
Я безробітний, перебуваю на обліку в службі зайнятості. Чи зарахують мені цей період до страхового стажу при призначенні пенсії?
Я втратила обох батьків і залишилась круглою сиротою. В 2013 році я закінчила навчання в університеті. Нещодавно мені виповнилось 22 роки. Чи маю я право на одержання пенсії по втраті годувальника і до якого віку.
Чи зараховуються до страхового стажу для призначення пенсії період догляду за інвалідом або престарілою особою
Чи мають право на пенсію в разі втрати годувальника усиновлені діти, пасинок і падчерка та чи зберігається право на отримання пенсії в разі втрати годувальника за неповнолітніми дітьми в разі їх подальшого усиновлення ?
Чи можна працювати за сумісництвом вчителем в школі та одночасно отримувати пенсію за вислугу років?
Чи зараховується до стажу період перебування в центрі зайнятості?
Чи потрібно для призначення одноразової грошової допомоги звільнятися з посади вчителя, яка дає право на цю допомогу?


ТРК Буковина

 

Шановні відвідувачі сайту!
Веб-сайт головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області змінив своє доменне ім'я на:

http://pfu-cv.gov.ua
внесiть, будь ласка, зміни у свої закладки.

Головна сторінка

05.06.2015

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята працівників засобів масової інформації - Дня журналіста.


Детальнiше »

05.06.2015

Органами Пенсійного фонду України в Чернівецькій області фінансування виплати пенсій червня 2015 року здійснюється згідно з графіком і станом на 05.06.2015 вже профінансовано 26,2 % від місячної потреби.


Детальнiше »

05.06.2015

Начальник відділу спеціальних пенсій головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Ганна Московчук провела зустріч з відвідувачами та працівниками банківської установи в приміщенні філії Ощадбанку № 054 на тему: «Реформа пенсійної системи України – шлях до гідної пенсії».


Детальнiше »

05.06.2015

В управлінні Пенсійного фонду України в Кіцманському районі проведено засідання «круглого столу» на тему: «Плідна співпраця – позитивний результат», на яке було запрошено представників Кіцманської об’єднаної державної податкової інспекції.


Детальнiше »

05.06.2015

Начальник відділу надходження, прогнозування платежів та обліку застрахованих осіб управління Пенсійного фонду України в Путильському районі Євгеній Козар провів зустріч з працівниками відділу культури Путильської районної державної адміністрації.


Детальнiше »

05.06.2015

З настанням літніх шкільних канікул в управлінні Пенсійного фонду України в Кельменецькому районі особливо людно. Для школярів та їх педагогів оголошено Дні відкритих дверей.


Детальнiше »

05.06.2015

Фахівці головного управління провели навчання з працівниками структурних підрозділів пенсійного забезпечення управління Пенсійного фонду України в Кіцманському районі.


Детальнiше »

05.06.2015

Заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Герцаївському районі Олена Константин взяла участь у засіданні «круглого столу» із соціальними партнерами – представниками районної ветеранської організації та територіального центру соціального обслуговування.


Детальнiше »

05.06.2015

Заступник начальника управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях Катерина Лакуста зустрілася з громадянами, котрі перебувають на обліку у Чернівецькому міському центрі зайнятості як тимчасово безробітні.


Детальнiше »

05.06.2015

На розширеному черговому засіданні колегії Кіцманської районної державної адміністрації заслухано питання щодо погашення заборгованості з платежів до бюджету Пенсійного фонду України, з метою донесення до окремих служб району, за участю голів місцевих рад району, директорів загальноосвітніх навчальних закладів, завідувачів дитячих дошкільних установ, директорів шкіл естетичного виховання, директорів клубних закладів, соціальних працівників, керівників районних організацій та установ.


Детальнiше »

05.06.2015

Начальником відділу з контрольно-перевірочної роботи Галиною Грищук та головним спеціалістом відділу з контрольно-перевірочної роботи Олександром Сеником проведено навчання з працівниками комунальної установи „Хотинський районний трудовий архів”.


Детальнiше »

05.06.2015

Начальник управління Пенсійного фонду України в Глибоцькому районі Іван Крецу на колегії районної державної адміністрації доповів про хід виконання Законів України «Про звернення громадян» та «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».


Детальнiше »

05.06.2015

Для обговорення спільних дій, направлених на виконання планових показників по надходженню єдиного соціального внеску та погашення заборгованості, якісного ведення реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування за «круглим столом» зустрілися перший заступник начальника управління Марія Курчак, виконуючий обов'язки начальника Анна Мацкуляк та головний спеціаліст Ксенія Должич відділу надходження, прогнозування платежів та обліку застрахованих осіб, начальник відділу доходів і зборів фізичних осіб Хотинської об'єднаної державної податкової інспекції Ніна Лупійчук та головні державні ревізори-інспектори Іван Байдюк і Микола Кузик.


Детальнiше »

05.06.2015

Пенсіонерам, які переселилися з Донецької і Луганської областей та Автономної Республіки Крим і м. Севастополь на територію Чернівецької області, для здійснення виплати пенсій за фактичним місцем проживання, необхідно звернутися до територіального управління Пенсійного фонду області, де пенсіонер фактично перебуває (проживає) та надати заяву про запит пенсійної справи і довідку про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, видану відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 509.


Детальнiше »

04.06.2015

Питання щодо погашення заборгованості по несплачених адміністративних штрафах керівником та головним бухгалтером ТзОВ ВКТ «Арго» на загальну суму 15,3 тис.грн. і вжиття державними виконавцями усіх необхідних заходів впливу, передбачених Законом України «Про виконавче провадження», обговорені на спільній нараді управління Пенсійного фонду України в Хотинському районі та відділу державної виконавчої служби.


Детальнiше »

03.06.2015

Cемінар-навчання на тему: “Зміни в антикорупційному законодавстві” проведено в управлінні Пенсійного фонду України в Сторожинецькому районі.


Детальнiше »

03.06.2015

Увагу відвідувачів районного центру зайнятості привернув флешмоб «Зарплата в «конверті» – втрачена пенсія», проведений працівниками управління Пенсійного фонду України у Глибоцькому районі.


Детальнiше »

03.06.2015

Заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Кіцманському районі Борис Білан та головний спеціаліст відділу пенсійного забезпечення з питань обробки пенсійної документації Інна Свято провели «День Пенсійного фонду» у селах Нижні Станівці та Брусенки.


Детальнiше »

03.06.2015

На Хотинщині триває обговорення законопроекту щодо подальшого реформування пенсійної системи, зокрема проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій».


Детальнiше »

03.06.2015

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення» від 2 березня 2015 року Пенсійний фонд України з 1 червня 2015 року припиняє призначення спецпенсій депутатам, міністрам, суддям, прокурорам, митникам, податківцям та іншим чиновникам.


Детальнiше »

03.06.2015

Начальник управління Пенсійного фонду України в Новоселицькому районі Анатолій Процюк та завідувач юридичного сектору Андрій Паскар провели робочий виїзд у село Динівці до керівника сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Динівці» Петра Буздугана.


Детальнiше »

02.06.2015

Колектив управління Пенсійного фонду України в Кельменецькому районі щиро радіє за свою колегу Оксану Корогоду, начальника відділу обслуговування та розгляду звернень громадян. Її донька Ольга, учениця четвертого класу Іванівецької ЗОШ, здобула ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник» у номінації «Охорона здоров’я». Робота на тему «Черемша в національній кухні рідного краю» викликала неабиякий інтерес у науковців Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.


Детальнiше »

02.06.2015

Наразі, коли громадськість району активно обговорює основні аспекти впровадження пенсійної реформи, до фахівців пенсійної служби чимало запитань: про вплив страхового стажу на розмір майбутньої пенсії, порядок зарахування стажу роботи у колишніх агроформуваннях, про механізм розподілу коштів з накопичувальної пенсійної системи, про пенсію, призначену на пільгових умовах тощо.


Детальнiше »

02.06.2015

З метою здійснення своєчасних виплат пенсіонерам органами Пенсійного фонду України в області вживаються заходи, спрямовані на забезпечення надходжень власних доходів до бюджету Фонду.


Детальнiше »

02.06.2015

Начальник головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайло Романів взяв участь в обговоренні на апаратній нараді в облдержадміністрації питання про роботу обласної комунальної медичної установи «Центр медико-соціальної експертизи».


Детальнiше »

02.06.2015

Органами Пенсійного фонду України в Чернівецькій області 02 червня 2015 року розпочато планове фінансування пенсій червня 2015 року.


Детальнiше »
ВАЖЛИВО


Новий порядок формування та подання звіту ЄСВ
До уваги пенсіонерів!
Про зміни з 01.04.2015р щодо виплати пенсій працюючим пенсіонерам
До уваги підприємців!
До уваги платників збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій.
Передплачуйте газету «Пенсійний кур’єр».
Підключено додаткові номери Контакт-центру Пенсійного фонду України
До відома бухгалтерів та керівників: внесено зміни до форми довідки про заробітну плату для обчислення пенсії
Про формування звіту роботодавцем, який працевлаштував особу на нове робоче місце
Відновлення втрачених документів інвалідам – ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
Працювати слід легально!
Документи для призначення пенсії готуємо завчасно
Страховий стаж
До уваги пенсіонерів
На які виплати має право родина померлого пенсіонера?
Усунення помилок у звітності – обов’язок кожного роботодавця
Консультації з питань реєстру застрахованих осіб надає Пенсійний фонд!


Користуйся своїм правом на захистАрхів новин

ГУ ПФУ в Чернівецькій області, 2007-2015 рр.