Meню

Фахівці пенсійної служби краю проводять широкомасштабну кампанію щодо легалізації зайнятості

08.05.2018

Фахівці пенсійної служби краю проводять широкомасштабну кампанію щодо легалізації зайнятості

 

 

Начальник Заставнівського відділу обслуговування громадян Віктор Стасюк взяв участь в спільній нараді з питань легалізації зайнятості та детінізації доходів фізичних та юридичних осіб, які орендують об’єкти водного фонду в Заставнівському районі. В заході також взяли участь керівники фіскальної служби району та представники Заставнівської райдержадміністрації, зокрема управління сільського господарства та юридичного управління.

Під час обговорення важливих питань легалізації на нараді провели детальний аналіз переліку суб’єктів господарювання-орендарів ставків, з повною перевіркою наявних договорів оренди, розглянули стан участі орендарів у нарахування та сплаті ЄСВ. Окреслили подальший план дій щодо легалізації зайнятості та детінізації доходів фізичних та юридичних осіб, зокрема, склали список та розробили графік виїзних рейдів до суб’єктів господарювання.

Начальник Кельменецького відділу обслуговування громадян Оксана Корогода в режимі відеозв’язку провела прийом громадян  жителів села Вороновиця. На прийом звернулися в основному громадяни працездатного віку, тому тематика запитань стосувалася легалізації зайнятості та наслідків отримання заробітної плати «в конверті».

Фахівець пенсійної служби надала роз’яснення щодо негативних наслідків тіньової зайнятості як для особи, що погоджується на зарплату «в конверті», так і для пенсійної системи в цілому. Адже кошти відрахувань від фонду оплати праці в подальшому спрямовуються на виплату пенсій жителям району.

Начальник Новодністровського відділу обслуговування громадян Наталя Якубовська, спільно з представником бюро правової допомоги м.Новодністровськ провели прийом громадян у селах Ожеве та Василівка.

Фахівець пенсійної служби району зосередила увагу присутніх на негативних наслідках нелегальної зайнятості, поінформувала про можливість добровільного набуття страхового стажу.

Подібні заходи сприяють налагодженню співпраці із органами місцевої влади та забезпечують захист прав мешканців краю. Всі присутні отримали інформаційні матеріали та були повідомлені про роботу «гарячої лінії» відділу Пенсійного фонду України, на яку завжди можна зателефонувавши вирішити питання, які хвилюють мешканців сіл.

Прес- служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

Кількість переглядів: 27