Meню

Ставлення до ветеранів – мірило нашої людяності та моральності

08.05.2018

Ставлення до ветеранів – мірило нашої людяності та моральності

 

 

Ветерани, хто виборов довгоочікуваний, вистражданий мир, захистив наше майбутнє, наше життя від фашистської навали, гідні аби про них, про їхній ратний подвиг пам'ятали щодня, не залишали наодинці з проблемами. Працівники Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області до обслуговування цієї категорії громадян ставляться із особливою увагою.

Напередодні Дня Перемоги пенсійники особливо вважають своїм почесним обов’язком висловити слова вдячності, шану і повагу  кожному фронтовикові.

Начальник управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду в Чернівецькій області Людмила Троцюк взяла участь в урочистостях з нагоди 73-ї річниці Дня Перемоги. Привітала ветеранів. Побажала міцного здоров’я і довголіття, добра і радості, благополуччя і щастя. Висловила глибоку шану і безмежну вдячність за одержану Перемогу.

Представники пенсійної служби у всіх районах області та Чернівцях здійснили «дзвінки турботи», візити за місцем проживання до ветеранів, відвідали у лікувальних установах області, зустрілися з активами ветеранських організацій. Привітали фронтовиків зі святом, подякували за мужність і героїзм у воєнні роки, самовіддану працю в мирний час, вручили квіти та побажали добра, міцного здоров’я та мирного неба.

Ветерани поділилися спогадами про мужність і героїзм своїх побратимів, про страшні сторінки війни, про біль і радість перемоги над окупантами.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області 

 

 

Кількість переглядів: 78