Meню

За допомогою відеозв’язку буковинці отримують кваліфіковані роз’яснення

08.05.2018

За допомогою відеозв’язку буковинці отримують кваліфіковані роз’яснення

 

 

Представники Пенсійного фонду стараються донести інформацію з пенсійного законодавства до кожного краянина, застосовуючи широке коло різноманітних форматів. Однією з найбільш зручних форм консультування є спілкування через відеозв’язок.

Зокрема, заступник начальника Новоселицького відділу обслуговування громадян Тетяна Савчук у форматі відеозв’язку надала консультації жителям с. Слобода.

Представник пенсійної служби в районі ознайомила присутніх зі змінами, які відбулись у пенсійному законодавстві з січня 2018 та зі станом реалізації державної політики в соціальній сфері. Всі бажаючі отримали в індивідуальному порядку консультацію з питань пенсійного забезпечення.

Начальник Путильського відділу обслуговування громадян Іван Каптарь у режимі відеозв’язку роз’яснював жителям села Розтоки зміни у пенсійному законодавстві.

Фахівець Фонду розповів про умови реалізації права на призначення пенсій різних видів, наголосив, що з 1 січня 2018 року мінімальний страховий стаж, необхідний для призначення пенсії за віком, складає 25 років, з подальшим зростанням на 1 рік щороку до 35 років у 2028 році.

Відповідаючи на запитання присутніх стосовно розмірів пенсій, посадовець акцентував увагу на залежності розміру пенсійних виплат від тривалості страхового стажу та розміру заробітної плати з якої сплачено внески. Обґрунтував важливість легальних способів заробітків.

Ще один відеоприйом для жителів села Подвір’ївка провела головний спецаліст Кельменецького відділу обслуговування громадян Тетяна Громик.

Найбільше людей цікавили наступні запитання: порядок проведення перерахунків пенсій працюючим пенсіонерам, призначення пенсій за віком, на пільгових умовах, виплата пенсій через банківські установи.

Громадяни працездатного віку цікавилися принципами запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та можливостями формувати забезпечене майбутнє шляхом індивідуальних накопичень на власному пенсійному рахунку.

Тетяна Громик надала консультації щодо порядку реєстрації на Веб-порталі Пенсійного фонду України. Порекомендувала особам передпенсійного віку заздалегідь звертатися до фахівців відділу обслуговування громадян з метою проведення попередньої перевірки документів, необхідних для призначення пенсії.

Представники пенсійної служби Буковини наголошують громадянам про можливість отримати консультації з питань пенсійного забезпечення за телефоном «гарячої лінії», через Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України і на веб-сайті Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.

Прес – служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

Кількість переглядів: 65