Meню

Про зміни в пенсійному законодавстві – під час відеоприйому громадян

07.05.2018

Про зміни в пенсійному законодавстві – під час відеоприйому громадян

 

 

Заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Василь Мельник за допомогою відеов’язку провів прийом жителів села Лівинці Кельменецького району.

Представник Фонду надав індивідуальні роз’яснення щодо призначення пенсії різних видів. Зосередив увагу відвідувачів на тому, що з 1 січня 2018 року право на призначення пенсії за віком мають тільки ті особи, в яких страховий стаж становитиме не менше 25 років, зазначив, що вимога до мінімального страхового стажу буде поступово збільшуватися, щороку на один рік і в 2028 році складатиме 35 років.

Поінформував осіб передпенсійного віку про можливість завчасного подання документів, необхідних для призначення пенсії, для здійснення їх правової експертизи та формування макету пенсійної справи. Ознайомив з порядком подання й оформлення документів для призначення пенсій. Зазначив про можливість добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Василь Мельник наголосив на важливості офіційної зайнятості та отриманні легальної заробітньої плати, пенсіонерам пояснив переваги отримання пенсій через вкладні рахунки в банківських установах. Нагадав про можливість отримання інформації з пенсійних питань за телефоном “гарячої” лінії та у режимі відеозв’язку. Запропонував зареєструватися на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

Кількість переглядів: 75