Meню

Дбаємо про наближення послуг до мешканців територіальних громад

05.05.2018

Дбаємо про наближення послуг до мешканців територіальних громад

 

 

Заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Наталія Мала здійснила виїзний прийом громадян для жителів Клішковецької об’єднаної територіальної громади Хотинського району.

Під час спілкування з відвідувачами Наталія Мала зосередила увагу на зростанні мінімального страхового стажу, необхідного для призначення пенсій. Зауважила, що з 1 січня 2018 року правом на призначення пенсії за віком після досягнення 60-ліття можуть скористатися тільки ті громадяни, які мають не менше 25 років страхового стажу. Зазначила, що надалі вимога за цим критерієм збільшуватиметься щороку на рік і в 2028 році становитиме 35 років. Наголосила на залежності майбутньої пенсії від розміру офіційної заробітної плати і тривалості страхового стажу та можливості добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування з метою його набуття. Посадовець докладно відповіла на запитання відвідувачів, більшість яких стосувалися квітневих перерахунків пенсій працюючим пенсіонерам, умов і порядку призначення пенсії. Зазначила, що громадянам передпенсійного віку доцільно завчасно звертатися до представників Фонду з метою проведення попередньої експертизи належного оформлення документів, необхідних для призначення пенсії. Запропонувала активно використовувати можливість отримання інформації з пенсійних питань за допомогою “гарячої” телефонної лінії, відеозв’язку та через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

Цього ж дня Наталія Мала провела зустріч з активом об’єднаної територіальної громади. Обговорили питання надання послуг працівником ОТГ в агентському пункті обслуговування громадян у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування. Зосередила увагу на основних завданнях та послугах, передбачених Порядком проведення експерименту щодо створення агентських пунктів обслуговування громадян у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, та умовах з їх впровадження.

Під час зустрічі з директором Клішковецького навчального закладу Анатолієм Танащуком представник Фонду в області акцентувала на важливості участі працівників освіти у формуванні громадської думки щодо незадекларованої праці, просвітницької роботи серед населення щодо доступності отримання послуг через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду.

 

Прес – служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області 

 

 

Кількість переглядів: 75