Meню

Буковинці отримують потрібну інформацію в консультативних пунктах

11.04.2018

Буковинці отримують потрібну інформацію в консультативних пунктах

 

 

Пенсійна служба Буковини застосовує різноманітні форми комунікації з громадянами для максимально широкого охоплення мешканців краю роз’яснювальною роботою з пенсійного законодавства. Одним зі зручних форматів надання інформації є консультативні пункти, які активно функціонують на  території Чернівецької області.

Прийом громадян у такому форматі провела завідувач сектору з питань призначення та перерахунку пенсій в Герцаївському районі Олена Константин.  На зустрічі з мешканцями району, яка відбулася в консультативному пункті пенсійної служби в районному центрі зайнятості, представник Фонду надала детальні роз'яснення з питань пенсійного забезпечення. Олена Константин розповіла краянам про залежність розміру майбутніх пенсійних виплат від тривалості страхового стажу та розміру легальної заробітної плати, з якої сплачено страхові внески, та  наголосила, що з 1 січня нинішнього року право на призначення пенсії за віком після досягнення 60-ліття можуть реалізувати ті громадяни, які мають не менше 25 років страхового стажу. Надалі вимога за цим критерієм збільшуватиметься щороку на рік і в 2028 році становитиме 35 років.

Прийом мешканців Сокирянщинипровела головний спеціаліст Сокирянського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) Мальвіна Гінгуляк у відділенні соціально-побутової адаптації і соціально-медичних послуг територіального центру м. Сокиряни

Фахівець пенсійної служби надала громадянам роз’яснення щодо умов реалізації права на призначення пенсій різних видів, перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам з урахуванням стажу та заробітної плати з 1 квітня нинішнього року, умов проведення індексації пенсійних виплат, особливостей виплати пенсії працюючим пенсіонерам.

Після прийому громадян відбувся діалог з відвідувачами та працівниками відділення соціально-побутової адаптації і соціально-медичних послуг, в ході якого  учасники зустрічі обговорили зміни у пенсійному законодавстві, перспективи розвитку накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та заходи, передбачені Стратегією модернізації і розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року.

Головний спеціаліст Глибоцького відділу обслуговування громадян (сервісного центру)  Руслана Федорюк у приміщенні районного центру зайнятості надала консультації жителям району. Поінформувала про зміни в пенсійному законодавстві, розповіла про умови та порядок призначення всіх видів пенсій і переваги отримання пенсій через банківські установи. Фахівець Фонду зауважила на доцільності завчасного звернення майбутніх пенсіонерів до сервісного центру з метою проведення попередньої правової експертизи  документів, необхідних для призначення пенсії.

Руслана Федорюк також повідомила про зручний спосіб отримання необхідної інформації з пенсійного законодавства на веб-порталі Пенсійного фонду України та повідомила про роботу «гарячої» лінії.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

Кількість переглядів: 58