Meню

Представники пенсійної служби Буковини зміцнюють співпрацю з місцевими ЗМІ

10.04.2018

Представники пенсійної служби Буковини зміцнюють співпрацю з місцевими ЗМІ

 

 

З метою забезпечення конституційного права громадян на звернення, прозорості діяльності органів, які виконують функції держави, надання актуальної та достовірної інформації представники Фонду зміцнюють співпрацю з місцевими ЗМІ.

Начальник Кельменецького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Оксана Корогода провела зустріч з колективом   редакції газети «Рідне слово».

Учасники заходу обговорили впровадження сучасних електронних технологій в Пенсійному фонді України, зокрема інформаційні можливості веб-порталу Пенсійного фонду України, акцентували увагу на підвищенні мінімальних соціальних стандартів та донесенні до жителів Кельменеччини змісту державної політики у сфері пенсійного забезпечення громадян. Обговорили шляхи щодо подальшої співпраці та розміщення на сторінках газети актуальних матеріалів з пенсійної тематики.

Начальник Вижницького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Микола Бойко зустрівся з працівниками районної газети «Вижницькі обрії».

Представник Фонду поінформував, що з другої половини березня пенсійна служба розпочала виплати перерахованих пенсій військовослужбовцям.  Основні виплати розпочалися з 1 квітня, й упродовж цього місяця військові пенсіонери отримають перераховану пенсію за період з січня по квітень. Здійснюється перерахунок пенсій на підставі довідок про складові оновленого грошового забезпечення, які надають пенсійній службі  відповідні міністерства та відомства, тому потреби в особистих зверненнях пенсіонерів та надання ними будь-яких додаткових документів немає.

Микола Бойко обговорив з працівниками редакції питання співпраці та оперативного висвітлення актуальної і достовірної інформації. Він також нагадав про дистанційні послуги, які надає пенсійна служба, зокрема через веб-портал Пенсійного фонду України та за допомогою відеозв’язку.

Прес –служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

Кількість переглядів: 45