Meню

Фахівці Пенсійного фонду консультують буковинців через відеозв'язок

10.04.2018

Фахівці Пенсійного фонду консультують буковинців через відеозв'язок

 

 

Відеозв’язок сприяє кожному, хто не має можливості навідатись до відділення пенсійної служби, отримати кваліфіковані роз’яснення онлайн.

Начальник Кельменецького відділу обслуговування громадян Оксана Корогода в режимі відеозв’язку надала мешканцям віддаленого села Лукачани детальні роз’яснення щодо призначення та перерахунків пенсій.

Пенсіонери району та інші особи, які скористалися доступною й зручною послугою відеозв’язку, в черговий раз переконалися у перевагах такого виду отримання інформації.

Заступник начальника Хотинського відділу обслуговування громадян управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Альона Печерова провела  прийом  громадян в режимі відеозв’язку.

Фахівець пенсійної служби ознайомила жителів села Пригородок  з порядком призначення пенсії за віком, по інвалідності та за вислугу років, відповіла на індивідуальні запитання щодо складових пенсійних виплат розповіла про переваги одержання пенсійних виплат через банківські установи. Особам передпенсійного віку рекомендувала завчасно подавати до органів Фонду документи, необхідні для призначення пенсії, з метою їх правової перевірки. Акцентувала увагу на залежності розміру майбутньої пенсії від тривалості страхового стажу та величини заробітної плати, з якої сплачені внески.

Під час спілкування з фізичними особами-підприємцями  Альона Печерова зосередила увагу на роз’ясненні важливості дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та недопущення нелегальної зайнятості, а також поінформувала про можливість добровільної участі в загальнообов’язковому державному соціальному страхуванні.

Прес – служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

Кількість переглядів: 51