Meню

Представник Фонду через відозв’язок надав консультації мешканцям Сторожинеччини

14.03.2018

Представник Фонду через відозв’язок надав консультації мешканцям Сторожинеччини

 

Прийом громадян у режимі відеозв’язку для мешканців Сторожинця  провів заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Василь Мельник.

Заступник керівника пенсійної служби області надав роз’яснення чинного пенсійного законодавства особам, які звертались на прийом. Розповідав та надав консультації щодо права на призначення пенсій за віком та по інвалідності, особливостей урахуванням стажу та заробітної плати для призначення пенсії. Також поінформував про зміни, що відбулися з 1 січня 2018 році, та осучаснення внаслідок реформи, проведеної з 1 жовтня 2017 року. Ознайомив з порядком подання і оформлення документів для призначення пенсій, здійснення їх попередньої правової експертизи та можливістю добровільної участі громадян у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування.

Василь Мельник надав також інші кваліфіковані роз’яснення на низку запитань співрозмовників, повідомив про можливість отримання додаткової інформації з пенсійних питань дистанційно  за допомогою телефонів “гарячої” лінії  та відеозв’зку.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

Кількість переглядів: 57