Meню

Учням Глибоцької гімназії розповіли про важливість офіційного працевлаштування

14.03.2018

Учням Глибоцької гімназії розповіли про важливість офіційного працевлаштування

 

 

Начальник Глибоцького відділу обслуговування громадян Іван Крецу провів зустріч з учнями Глибоцької гімназії.

Під час заходу представник Фонду повідомив учням про основні напрямки та пріоритети роботи Пенсійного фонду. Звернув увагу школярів на переваги отримання офіційної заробітної плати з відрахуванням внесків до Пенсійного фонду. Наголосив, що майбутня пенсія залежить від страхового стажу та легального заробітку. Фахівець пенсійної служби окреслив основні принципи нарахування пенсій та повідомив про заплановане запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

Іван Крецу розповів школярам про Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України. Наголосив, що на сторінках порталу можна побачити персональні відомості з системи персоніфікованого обліку про страховий стаж та сплачені внески. Також повідомив, що і школярі і їхні рідні можуть отримати будь-яку додаткову інформацію через «гарячу» телефонну лінію або за допомогою відеозв’язку.

Наприкінці зустрічі Іван Крецу побажав учням успіхів в навчанні та наголосив, що від них залежить майбутнє процвітання України.

Світлана Барбуца, заступник начальника Глибоцького відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

Кількість переглядів: 77