Meню

Буковинські пенсійники визначили переможця конкурсу на кращу публікацію в ЗМІ

13.03.2018

Буковинські пенсійники визначили переможця конкурсу на кращу публікацію в ЗМІ

 

В Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області відбувся конкурс на кращу публікацію в ЗМІ, підготовлену фахівцями установи.

Працівники пенсійної служби краю постійно проводять активну роз’яснювальну роботу серед населення, застосовуючи максимально широкий спектр різноманітних форматів. Одним із найбільш ефективних методів донесення інформації до громадськості  є публікація статей в ЗМІ.

Тематика понад трьох десятків представлених на конкурс дописів стосувалася найбільш актуальних питань пенсійного забезпечення. Найкращою визнано статтю заступника начальника фінансово-економічного управління Майї Філіпець «Для набуття страхового стажу необхідно легально працювати». Чіткі роз’яснення законодавства автор підтвердила переконливими аргументами щодо визначальної ролі офіційного працевлаштування у формуванні майбутнього пенсійного забезпечення, цифровим фактажем та наведенням виразних прикладів негативного впливу тіньової зайнятості на рівень пенсійних виплат. Порушена фахівцем тема є однією з найбільш важливих, адже люди повинні розуміти, від чого залежить розмір їхньої пенсії та уже сьогодні дбати про своє матеріальне забезпечення після виходу на заслужений відпочинок.

Проведений конкурс засвідчив уміння спеціалістів пенсійної справи кваліфіковано, чітко і доступно доносити інформацію до населення та став добрим стимулом для подальшого вдосконалення роботи з громадськістю.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

 

Кількість переглядів: 63