Meню

Поважні вижничанки змагалися на конкурсі «Місіс пенсіонерочка – 2018»

12.03.2018

Поважні вижничанки змагалися на конкурсі «Місіс пенсіонерочка – 2018»

 

Напередодні дня весни 8 Березня Вижницький територіальний центр соціального обслуговування спільно з Вижницьким відділом обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області та районною ветеранською радою організували свято таланту, краси та мудрості – конкурс «Місіс пенсіонерочка – 2018».

Учасниці конкурсу – це чудові жінки, в душах яких ще панує весна, хоча й роки вже повернули на осінь. Конкурсантки прекрасно справилися із своїми завданнями і гідно виступили у конкурсах «Візитка» та «Мої таланти». І хоча кожна своє життя прожила за сценарієм власної долі, проте в усіх воно було цікавим, творчим та змістовним, бо більшість учасниць пов’язали свою долю із культурним життям краю чи вихованням діток у навчальних закладах. Учасники конкурсу співали, танцювали, декламували вірші, демонстрували витончені та неперевершені вироби, змайстровані власними руками, як от мотанки-обереги та вишиванки.

Оцінювало конкурсанток почесне журі, до складу якого від пенсійної служби увійшли Наталія Шешуряк та Василь Козлан. Почесними гостями свята були голова Вижницької РДА Руслан Сенчук, голова Вижницької районної ради Михайло Андрюк та міський голова Вижницької територіальної громади Олексій Чепіль.

Усі конкурсантки одержали подарунки, квіти та прекрасні вітальні промови від почесних гостей свята. Переможців визначали в наступних номінаціях: «Місіс майстерність 2018»; «Місіс творчість 2018»; «Місіс кмітливість 2018»; «Місіс елегантність 2018»; «Місіс чарівність 2018» ; «Місіс посмішка 2018»;«Місіс глядацьких симпатій 2018».

Наталія Шешуряк, заступник начальника Вижницького відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

Кількість переглядів: 76