Meню

Роз’яснення про перерахунок «військових» пенсій надали представнику Чернівецького обласного об'єднання учасників АТО

12.03.2018

Роз’яснення про перерахунок «військових» пенсій надали представнику Чернівецького обласного об'єднання учасників АТО

 

Начальник управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Людмила Троцюк провела зустріч  з заступником голови Чернівецького обласного об'єднання учасників АТО, ветеранів, інвалідів та членів їх сімей Олександром Ковтуном. Фахівець Пенсійного фонду надала роз'яснення з питань пенсійного забезпечення військовослужбовців.

Представник Фонду повідомила, що відповідно до статті 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв’язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, на умовах, у порядку та розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018р., №103 перерахунок пенсій здійснюється на підставі довідок про складові оновленого грошового забезпечення, що враховується для перерахунку пенсій, які видаватимуться відповідними силовими міністерствами та відомствами. Для забезпечення проведення перерахунків Головним управлінням Пенсійного фонду України в Чернівецькій області в стислі терміни, відразу після набуття чинності урядової постанови, було підготовлено та передано до 10 уповноважених структурних підрозділів міністерств та відомств списки на 8,4 тис. осіб, пенсії яких підлягають перерахунку. Таким чином, необхідну роботу для забезпечення реалізації права на перерахунок пенсій у зв’язку з підвищенням грошового забезпечення для цієї категорії пенсіонерів вже організовано. По мірі надходження довідок пенсійною службою здійснюватимуться перерахунки пенсій, виплату яких в нових розмірах буде забезпечено у порядку, визначеному Постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 №103, основними та додатковими відомостями у березні-травні поточного року.

Людмила Троцюк акцентувала , що пенсіонерам немає необхідності звертатися до Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області із заявами про перерахунок та надавати додаткові документи.

Водночас необхідну консультацію "військові" пенсіонери можуть отримати за телефоном гарячої лінії 51-83-01 або за допомогою відеозв'язку за адресою voenpens.chernivtsy

Людмила Троцюк також порадила, що іншу корисну інформацію можна знайти на сайті Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області pfu-cv.gov.ua

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

Кількість переглядів: 109