Meню

У Пенсійному фонді відбувся «смачний конкурс»

06.03.2018

У Пенсійному фонді відбувся «смачний конкурс»

 

У Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, за ініціативи профспілкового комітету, відбувся конкурс на кращу пісну страву. У заході взяли участь працівники пенсійної служби з усіх куточків Буковини. Оскільки конкурс провели напередодні жіночого свята та ще й у піст, то всі смаколики були пісними, а більшість з них – виготовлені ніжними жіночими руками майстринь-пенсійниць.

Очі розбігалися від різноманіття страв: закуска «Павлін», цибулеві котлети, «Картопляна рапсодія», «Березневі галушки», рулетики «Равлики», торт «Червона калина»... І це далеко не весь перелік, представлений учасниками. Розмаїття пісних страв, над якими чарували дбайливі руки господинь, вразило своїм естетичним виглядом та пахощами. Продукти, з яких готували смаколики, є у кожної господині в коморі та не потребують великих фінансових затрат. Ці наїдки створювалися за родинними рецептами, що передаються від матері до доньки, несучи у собі зв’язок поколінь і тепло родинного вогнища, сплітаючи воєдино звичаї Буковинської землі.

Аромати смачних пісних страв заманювали в залу все більше відвідувачів. Проте особливо пощастило членам журі, адже саме їм першим випала нагода скуштувати кожну представлену смакоту. Переможців визначали у трьох номінаціях:

– «Кращі смакові якості» – першість отримали пенсійники з Вижниччинни за страву «Фантазія серед посту»;

– «Краща презентація» – перемогла «Фруктова композиція» представника юридичного управління;

– «Вдала назва» – здобули перемогу пенсійники з Кельменецького району з композиціями «Грибна соната», «Картопляна рапсодія» та «Лимонно-горіхова симфонія».

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

    

    

 

 

Кількість переглядів: 607