Meню

Представники Фонду консультують довгожителів Буковини здійснюючи «дзвінки турботи»

06.03.2018

Представники Фонду консультують довгожителів Буковини здійснюючи «дзвінки турботи»

 

Питання пенсійного забезпечення для літніх людей є одним із найважливіших, і після запровадження пенсійної реформи не всім із них вдається самостійно розібратися у законодавчих тонкощах та опанувати порядок нарахування пенсійних виплат. З метою роз’яснення пенсіонерам незрозумілих  моментів працівники пенсійної служби приїжджають до них додому або телефонують та надають відповіді на запитання.

Заступник начальника Хотинського відділу обслуговування громадян  управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Альона Печерова здійснила “дзвінки турботи” до довгожителів Хотинського району.

Фахівець управління упродовж трьох годин надавала громадянам фахові роз’яснення пенсійного законодавства та детальні відповіді на запитання, пересвідчилася у вчасності отримання пенсій. Найбільш актуальними для мешканців Хотинщини були питання пенсійних перерахунків, визначальних складових розміру пенсії та вимог до страхового стажу задля реалізації права на пенсійне забезпечення.

Вкотре "дзвінки турботи" до пенсіонерів здійснила начальник відділу з питань призначення та перерахунків пенсій в Сокирянському районі Світлана Глюза.

Представник Фонду в ході спілкування з Моцак Лією Іванівною, 1929 року народження, учасником війни та Кучінік Ганною Микитівною, 1936 року народження, (жителями села Коболчин),   насамперед поцікавилася питанням вчасності та якості отримання пенсії, запитала про можливі проблеми.

В свою чергу, Георгіян Микола Павлович, 1932 року народження, житель села Коболчин та Яворський Леонід Павлович, 1932 року народження із міста Сокиряни цікавилися змінами в пенсійному законодавстві і були дуже задоволені тим, що до них телефонують, адже для людей з обмеженими можливостями важливе спілкування з іншими людьми.

Представники Фонду надали кваліфіковані роз’яснення на всі запитання співрозмовників та розповіли про можливість отримання інформації з питань пенсійного забезпечення за телефоном “гарячої” лінії  та за допомогою відеозв’зку.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

Кількість переглядів: 72