Meню

Фахівці пенсійної служби провели День Пенсійного фонду в селах Ломачинці та Білоусівка

06.03.2018

Фахівці пенсійної служби провели День Пенсійного фонду в селах Ломачинці та Білоусівка

 

 

Начальник Новодністровського відділу обслуговування громадян Наталя Якубовська та провідний спеціаліст відділу Тетяна Махіборода провели День Пенсійного фонду для жителів сіл Ломачинці та Білоусівка.

Представники Фонду провели зустріч з трудовими колективами сільських рад, працівниками сільських бібліотек, працівниками бухгалтерії та освіти, зустрілись з місцевими підприємцями. Звернули увагу громадян, що пенсія залежить від трьох показників: заробітної плати працівника, стажу та показника середньої заробітної плати по Україні, який застосовується при обчисленні пенсії.

На особистий прийом до Наталі Якубовської звернулось 12 громадян. Більшість з них - це пенсіонери, яких цікавив розмір та механізм розрахунку їх пенсії; окрім того з питаннями звернулись також громадяни не пенсійного віку, яких турбувало питання набутого стажу для майбутньої пенсії. Кожному було приділено максимальну увагу задля якнайшвидшого вирішення питання. Також посадовець зазначила, що громадяни можуть отримати консультації через веб – портал Пенсійного фонду України та «гарячу» телефонну лінію.

Любов Кушнір, провідний спеціаліст Новодністровського відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

Кількість переглядів: 80