Meню

Представники Фонду надають послуги буковинцям на віддалених робочих місцях

09.02.2018

Представники Фонду надають послуги буковинцям на віддалених робочих місцях

 

Начальник Вижницького управління обслуговування громадян Микола Бойко провів прийом громадян в консультативному пункті, який діє при районній ветеранській організації.

Фахівець пенсійної служби розказав про зміни в пенсійному забезпеченні з 1 січня 2018 року для осіб, які досягли 65-річного віку та мають тривалий страховий стаж. Повідомив, що з січня право на призначення пенсії за віком при досягненні 60 років матимуть тільки ті особи, в яких страховий стаж складатиме не менше 25 років. Вимога до мінімального страхового стажу буде збільшуватися щороку на 1 рік і досягне в 2028 році  35 років. Якщо ж в 2018 році страховий стаж складатиме від 15 до 25 років, право на пенсію настане в 63 роки.

Микола Бойко нагадав пенсіонерам про необхідність повідомляти органи Пенсійного фонду про працевлаштування / звільнення, або інші обставини, що впливають на пенсійне забезпечення. Поінформував відвідувачів про роботу «гарячої» телефонної лінії та адресу відеозв’язку. Рекомендував скористатися можливостями веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України для отримання необхідної інформації про страховий стаж та нараховану заробітну плату з системи персоніфікованого обліку. Також представник Фонду запропонував передплатити  видання Пенсійного фонду України газету «Пенсійний кур’єр», на сторінках якого можна дізнатися про всі новини в сфері пенсійного забезпечення.

Представники пенсійної служби нагадують, що в консультаційних пунктах можна отримати роз’яснення щодо застосування законодавства про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування, ознайомитись з переліком документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсій; подати документи для проведення попередньої оцінки права на призначення чи перерахунок пенсії та інше.

Прес - служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

Кількість переглядів: 87