Meню

Перший заступник керівника Пенсійної служби Буковини провела прийом жителів Новодністровська у форматі відеозв’язку

09.02.2018

Перший заступник керівника Пенсійної служби Буковини провела прийом жителів Новодністровська у форматі відеозв’язку

 

Перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Ольга Кривуля провела прийом громадян у Новодністровському відділі обслуговування громадян у форматі відеозв’язку.

В індивідуальному порядку представник Фонду надала роз’яснення щодо призначення пенсій різних видів, особливостей призначення надбавок до пенсії, щодо права на призначення пенсії на пільгових умовах. Наголосила на необхідності атестації робочих місць для підтвердження стажу роботи, який дає право на призначення пенсії на пільгових умовах. Пояснила пенсіонерам про порядок переходу з одного виду пенсії на інший. Також розповіла, що з 1 січня 2018 року право на призначення пенсії за віком матимуть тільки ті особи, в яких страховий стаж буде не менше 25 років. Вимога до мінімального страхового стажу буде поступово збільшуватися, щороку на один рік і в 2028 році буде складати 35 років.

Ольга Кривуля звернула увагу пенсіонерів на можливості отримання інформації з пенсійних питань за допомогою “гарячої” телефонної лінії та відеозв’язку. Запропонувала зареєструватися на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України

На всі запитання представник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області  надала кваліфіковані відповіді та роз’яснення.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

Кількість переглядів: 75