Meню

Представник Фонду здійснив виїзний прийом громадян для жителів села Чепоноси Рукшинської територіальної громади

08.02.2018

Представник Фонду здійснив виїзний прийом громадян для жителів села Чепоноси Рукшинської територіальної громади

 

Заступник начальника – начальник управління з координації та контролю за виплатою пенсій Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Василь Мельник в приміщенні сільської ради провів особистий виїзний прийом громадян для жителів села Чепоноси Рукшинської об’єднаної територіальної громади.

Посадовець Пенсійної служби області відповів на запитання щодо умов призначення пенсії за віком з 1 січня 2018 року, за вислугу років, виплати пенсії державним службовцям, складових пенсійних виплат, зокрема надбавок та доплат до пенсії. Акцентував на залежності розміру майбутньої пенсії від тривалості страхового стажу і величини заробітної плати. Розповів про впровадження в експлуатацію централізованої підсистеми «Призначення та виплата пенсій» на основі електронної пенсійної справи.

Василь Мельник також зустрівся з головою Рукшинської територіальної громади Олегом Горбатюком та обговорив Стратегію модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року, яка направлена на покращення надання пенсійних послуг та спрощення функціональних процесів. З головою територіальної громади узгодили шляхи вирішення проблемних питань з якими звертаються пенсіонери, а також подальшу співпрацю з Пенсійним фондом. Окреслили спільні заходи щодо залучення пенсіонерів до одержання пенсійних виплат через банківські установи. Домовились про створення необхідних умов для відкриття віддаленого робочого місця Пенсійного фонду на території громади для покращення якості обслуговування громадян.

Представник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області нагадав присутнім про можливість отримувати інформацію з питань пенсійного забезпечення за телефоном “гарячої лінії” та в режимі відеозв’язку. Запропонував ознайомлюватися з пенсійними новинами зі сторінок газети „Пенсійний кур’єр” та отримувати необхідну інформацію через Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України.

Прес - служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

Кількість переглядів: 77