Meню

Очільник Пенсійної служби Буковини провів виїзний прийом для мешканців Герцаївщини

07.02.2018

Очільник Пенсійної служби Буковини провів виїзний прийом для мешканців Герцаївщини

 

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайло Романів провів виїзний прийом громадян в м. Герца.

Під час виїзного прийому очільник служби надав роз'яснення відвідувачам про основні складові пенсійної реформи, про осучаснення пенсій, яке дозволить збільшити вплив заробітної плати при визначенні рівня пенсійного забезпечення та усунути диспропорцію у розмірах пенсій призначених в різні роки. Наголосив, що з 1 січня 2018 року мінімальний страховий стаж, необхідний для призначення пенсії за віком, складає 25 років, з подальшим зростанням на 1 рік щороку.

Михайло Романів зауважив, що громадяни, які мають високий коефіцієнт співвідношення зарплати і страхового стажу, отримали гідні, заслужені пенсії. Повідомив, що пенсійна реформа передбачає цілий комплекс змін у системі пенсійного забезпечення. Також наголосив присутнім, що кожен повинен дбати про свій страховий стаж, від чого і залежатиме майбутнє пенсійне забезпечення та роз'яснив переваги отримання пенсій через банківські установи. Також нагадав, що додаткову інформацію  щодо пенсійного забезпечення громадяни можуть отримати через телефон «гарячої» лінії або за допомогою відеозв’язку.

В рамках виїзного дня керівник пенсійної служби в області Михайло Романів зустрівся з головою Герцаївської районної ради Віктором Чуклею. Під час зустрічі обговорили питання щодо створення нових робочих місць та дотримання соціальних гарантій працюючих громадян. Також обговорили шляхи подальшої співпраці щодо популяризації дистанційних послуг, розширення мережі доступу до них, сприяння жителям громади у користуванні відеозв’язком для оперативного консультування громадян з пенсійних питань.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

 

Кількість переглядів: 80